Úspechy a ocenenia
Prehľad úspechov a ocenení našich žiakov
Od školského roku 2017/2018 naša škola uvádza prehľad úspechov a ocenení žiakov vo všetkých vzdelávacích oblastiach. Pre rýchlejšiu orientáciu je možné použiť filter, umiestnený nižšie, v ktorom možno vyhľadať úspechy a ocenenia na základe zvolených kritérií, kolónka "Vyhľadať" momentálne reaguje len na filtrovanie podľa názvu súťaže.
Na všetkých uvedených žiakov sme pyšní, gratulujeme im a tešíme sa, že môžeme ich úspechy prezentovať a oceniť i takýmto súhrnným verejným prehľadom.
2017/2018
Školské kolo
Miriama Hudáková
- 2. miesto
- iBobor · Školské kolo · 2017/2018
- kategória Benjamín (6., 7. ročník)
Bronislav Škrivánek
- 3. miesto
- iBobor · Školské kolo · 2017/2018
- kategória Benjamín (6., 7. ročník)
Daniela Dologová
- 1. miesto
- iBobor · Školské kolo · 2017/2018
- kategória Bobrík (5. ročník)
Michal Štalmach
- 2. miesto
- iBobor · Školské kolo · 2017/2018
- kategória Bobrík (5. ročník)
Lukáš Kubek
- 3. miesto
- iBobor · Školské kolo · 2017/2018
- kategória Bobrík (5. ročník)
Tomáš Králik
- 3. miesto
- iBobor · Školské kolo · 2017/2018
- kategória Bobrík (5. ročník)
Kristína Buchelová
- 1. miesto
- Olympiáda z anglického jazyka · Školské kolo · 2017/2018
- kategória 1A (8., 9. ročník)
Lucia Harciníková
- 2. miesto
- Olympiáda z anglického jazyka · Školské kolo · 2017/2018
- kategória 1A (8., 9. ročník)
Martina Majtaniková
- 3. miesto
- Olympiáda z anglického jazyka · Školské kolo · 2017/2018
- kategória 1A (8., 9. ročník)
Kristína Kučeráková
- 1. miesto
- Olympiáda z anglického jazyka · Školské kolo · 2017/2018
- kategória 1B (5., 6., 7. ročník)
Andrea Popluhárová
- 2. miesto
- Olympiáda z anglického jazyka · Školské kolo · 2017/2018
- kategória 1B (5., 6., 7. ročník)
David Saberi Kochesfahani
- 3. miesto
- Olympiáda z anglického jazyka · Školské kolo · 2017/2018
- kategória 1B (5., 6., 7. ročník)
Lenka Kuhajdová
- úspešný riešiteľ
- Olympiáda zo slovenského jazyka · Školské kolo · 2017/2018
Filip Dvořák
- úspešný riešiteľ
- Olympiáda zo slovenského jazyka · Školské kolo · 2017/2018
Vanesa Jantošová
- úspešný riešiteľ
- Olympiáda zo slovenského jazyka · Školské kolo · 2017/2018
Tereza Gáborová
- úspešný riešiteľ
- Olympiáda zo slovenského jazyka · Školské kolo · 2017/2018
Zuzana Michaličková
- herec
- Genetika na kolesách · Školské kolo · 2017/2018
- Žiaci sa úspešne zapojili ako jediní účastníci zo základnej školy na Slovensku so svojím tvorivým videom do projektu Genetika na kolesách.
Dávid Kolembus
- autor
- Genetika na kolesách · Školské kolo · 2017/2018
- Žiaci sa úspešne zapojili ako jediní účastníci zo základnej školy na Slovensku so svojím tvorivým videom do projektu Genetika na kolesách.
Martin Lukáč
- herec
- Genetika na kolesách · Školské kolo · 2017/2018
- Žiaci sa úspešne zapojili ako jediní účastníci zo základnej školy na Slovensku so svojím tvorivým videom do projektu Genetika na kolesách.
Rebeka Kollárová
- herec
- Genetika na kolesách · Školské kolo · 2017/2018
- Žiaci sa úspešne zapojili ako jediní účastníci zo základnej školy na Slovensku so svojím tvorivým videom do projektu Genetika na kolesách.